Term Merge (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Parents
mn: Үндэс

en: Default
mn: Анхны утга
