Term Merge (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД
