Term Merge (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Parents
sv: Ovanliggande

en: Default
sv: Förvald

en: Select
sv: Välj

en: Step
sv: Steg
