Term Merge (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு
