Term Merge (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Parents
ta: பெற்றோர்கள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
