Term Merge (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Submit
tr: Gönder

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Parents
tr: Üst terimler

en: Default
tr: Varsayılan

en: Widget
tr: Arayüz kontrolü (widget)

en: Select
tr: Seç
