Term Merge (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت
