Term Merge (7.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Display fields
bn: ফিল্ড প্রদর্শন করুন
