Term Merge (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Parents
dz: རྩ་ལག་ཚུ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག
