Term Merge (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Parents
lt: Tėvai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Step
lt: Žingsnis
