Term Merge (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Parents
lv: Vecāki

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Widget
lv: Logrīks

en: Display fields
lv: Rādīt laukus

en: Select
lv: Izvēlēties
