Term Merge (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Description
ml: വിവരണം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം
