Term Merge (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Title
pt: Título

en: Submit
pt: Enviar

en: Description
pt: Descrição

en: Language
pt: Idioma

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Parents
pt: Superiores

en: Default
pt: Padrão

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Display fields
pt: Exibir campos

en: Select
pt: Selecionar

en: Step
pt: Passo

en: Create Redirect
pt: Criar Redirecionamento
