Term Merge (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: ID
th: ไอดี

en: Widget
th: วิดเจ็ต

en: Select
th: เลือก
