Term Merge (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Parents
be: Бацькі

en: Default
be: Прадвызначана

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Widget
be: Віджэт

en: Display fields
be: Праглядзець палі

en: Select
be: Выбраць
