Term Merge (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: None
bs: Nijedan

en: Display fields
bs: Prikaz polja
