Term Merge (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: None
cs: Žádné

en: Parents
cs: Rodiče

en: Default
cs: Výchozí

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Display fields
cs: Zobrazení polí

en: Select
cs: Vybrat

en: Default (@default)
cs: Výchozí (@default)
