Term Merge (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: None
cy: Dim

en: Parents
cy: Rhieni

en: Default
cy: Diofyn

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Select
cy: Dewis
