Term Merge (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: None
el: Κανένα

en: Parents
el: Γονικοί όροι

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Select
el: Επιλογή
