Term Merge (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: None
eo: Neniu

en: Parents
eo: Gepatroj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo
