Term Merge (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: None
fi: Ei mitään

en: Parents
fi: Ylätermit

en: Default
fi: Oletus

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Widget
fi: Widgetti

en: Display fields
fi: Näytä kentät

en: Select
fi: Valitse

en: Step
fi: Askel

en: Default (@default)
fi: Oletus (@default)
