Term Merge (7.x-1.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: None
ka: არცერთი

en: Parents
ka: მშობლები

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები
