Term Merge (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان
