Term Merge (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ
