Term Merge (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: None
nl: Geen

en: Parents
nl: Bovenliggenden

en: Default
nl: Standaard

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Display fields
nl: Velden weergeven

en: Select
nl: Selecteren

en: Step
nl: Stap

en: Default (@default)
nl: Standaard (@default)
