Term Merge (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: None
pl: Brak

en: Parents
pl: Nadrzędne

en: Default
pl: Domyślny

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Hierarchical Select
pl: Selektor hierarchiczny

en: Display fields
pl: Wyświetl pola

en: Select
pl: Wybierz

en: Step
pl: Krok

en: Default (@default)
pl: Domyślny (@default)
