Term Merge (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: Widget
ps: کاروونی

en: Select
ps: غوره
