Term Merge (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Submit
ro: Trimite

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: None
ro: Nimic

en: Parents
ro: Părinți

en: Default
ro: Implicit

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Display fields
ro: Afişare câmpuri

en: Select
ro: Alege

en: Step
ro: Pas
