Term Merge (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: None
sk: Žiadne

en: Parents
sk: Nadradené

en: Default
sk: Predvolené

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Display fields
sk: Zobraziť polia

en: Select
sk: Zvoľte

en: Step
sk: Krok
