Term Merge (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: None
af: Geen

en: Parents
af: Voorgangers

en: Default
af: Verstek
