Term Merge (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Parents
gl: Pais

en: Default
gl: Predeterminado

en: Widget
gl: Control

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Step
gl: Paso
