Term Merge (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Select
gu: પસંદ કરો
