Term Merge (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: None
hr: Nema

en: Parents
hr: Nadređeni

en: Default
hr: Zadano

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Widget
hr: Cinculator

en: Display fields
hr: Prikaži polja
