Term Merge (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Default
hy: Լռելյայն
