Term Merge (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: None
ja: なし

en: Parents
ja: 上位

en: Default
ja: デフォルト

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Hierarchical Select
ja: 階層的な選択

en: Display fields
ja: フィールド表示の設定

en: Select
ja: 選択

en: Step
ja: ステップ
