Term Merge (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय
