Term Merge (7.x-1.4) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: None
nn: Ingen

en: Parents
nn: Overordna

en: Default
nn: Standard

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar
