Term Merge (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: None
os: Нæйы

en: Default
os: Æнæивд
