Term Merge (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى
