Term Merge (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: None
vi: Không có

en: Parents
vi: Cấp trên

en: Default
vi: Mặc định

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: ID
vi: Mã

en: Display fields
vi: Trình bày trường

en: Select
vi: Chọn

en: Step
vi: Bước
