Term merge (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Merge
lt: Sujungti

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Term merge
lt: Terminų suliejimas
