Term Merge (7.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Merge
uk: Об'єднати

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Merge terms
uk: Об'єднати терміни

en: Gives the user the ability to merge terms.
uk: Надає користувачеві можливість об'єднувати терміни.

en: Term merge
uk: Об'єднання термінів
