Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: From
ar: من

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.
