Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: From
ast: De

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
