Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: From
cs: Od

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
