Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: From
es: Desde

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: No content available.
es: No hay contenido disponible.
