Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: From
eu: Nondik

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.
