Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ
