Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: From
hr: Od

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.
