Term Merge Manager (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: From
hu: Honnan

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.
